bos beles isler

x + y = düttt

27 Temmuz 2011 Çarşamba

evde bereket tanrısı bulan annenin isyanı

naber okurcanım?
birbirinden çakal bireylerin birarada yaşadığı evimizde,birlikte tatile çıkamamanın verdiği duyguyla,o köşe senin bu köşe benim atraksiyondan atraksiyona koşuyoruz.bugün anneyle ben uğraşacağım,baba senin olsun paylaşımları dahilinde geçip gidiyor günler. umarım hayatının tatilini yaşıyorsundur ( anneeğğğ bizde niye yooooğğğ? )

neyse millet yolda yürürken para bulur,takı bulur,işe yarayabilecek bir şey illa ki bulur değil mi? bulmuştur herkes bir şeyler bu vakte kadar? misal bir arkadaşım yolda yürürken oturma grubu bulmuştu da yer minderlerinden koltuklara terfi ettirmişti nazik popolorumuzu.bizim zalım boy yes nolcek ( blogla yeni tanışanlar için bkz: sağdaki fotolarda nur cemali olan şahıs) yolda yürürken basıyor sert bir şeyin üstüne.duyduğu ses sonrası bastığı şeye bakıp gülerek atıyor cebe.yıllar yıllar önce evimizde albüm kapağı olarak yaşayan bereket tanrısının evimize ikinci kez gelişi bu şekilde oluyor.bu kez gümüş olarak.


bir süre sessiz sedasız ıvır zıvırlar arasında takılan bereket tanrısı,annemin temizlik esnasında kendisini keşfetmesi ile yeniden kendini bizlere hatırlattı.abartılacak hiç bir şey yok buraya kadar.bizi dehşete düşüren annemin bu şeyi bulduktan sonra delile temas etmeden olay mahalini inceden terkedip,herkesi ayrı ayrı sorguya çekmesi,tuzak sorularla her şeyi irdelemesiydi.tüm soru işaretlerini giderdikten sonra yaşadığı trip adeta bizden tiksindiğini gösteriyordu.

annemin sevmediği meyveler kategorisine girmiştik artık...


5 gelişine vur!:

turuncu deniz dedi ki...

sevgili kült ablam foto üstündeki mavi ve kırmızı yazılar okunmaaaaaayi:SSSS
öte yandan sapık, sapkın, satanpist, arsız meyveler sizi evde ne işi var bereket tanrısının büreket tanrısının bak ıramazan geldi efendi gibi teravi ve mukabelenize gitseniz ya hatta ön hazırlık şimdiden gidiniz ehihihi

kült ablası dedi ki...

evin beti bereketi artsın diye getirmiş çocukcağız napalım :))

efendi gibi ibadet edemiyoruz zira ayarlarımızı bekir moduna ayarladık şu sıra.

turuncu deniz dedi ki...

abav! bizim evin niye beti bereketi olmadığını şimdi daha iyi analıyorum ve diyorum ki o heykelden anneeaaağğğ biz de niye yoooğğkkkk!!! :ÇÇÇ

turuncu deniz dedi ki...

bi de tamamdır yazıları okuyabildim e hi e hi e hi:ÇÇÇ

kült ablası dedi ki...

ahaha hediye edebilirim böbekim:)

Yorum Gönder

haydi hep beraber dünyayı kurtaralım böbeem!
⎝⏠⏝⏠⎠